Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Ys Seven [PSP] [USA] [ENG]

Ys Seven [PSP] [USA] [ENG]
Kategoria: » »
Dodane: 24/07/2017
Rozmiar: 412.14 MB
Uploader: przemashsk (9)
seed(ów): 5
leecher(ów): 1
Pobrane: 12
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Info

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, RPG akcji, jRPG.

Ys Seven to siódma odsłona popularnego cyklu japońskich gier RPG, opracowana przez studio Nihon Falcom. Produkcja zadebiutowała pierwotnie na konsoli PlayStation Portable, a po latach doczekała się odświeżonej wersji, która trafiła na komputery osobiste. W obu przypadkach wydaniem opisywanego tytułu zajęła się firma XSEED Games.
Fabuła

Ys Seven na platformie PlayStation Portable zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy Altago. Przemierzając jej stolicę, główni bohaterowie, czyli Adol i Dogi, zostają posądzeni o szpiegostwo na rzecz Imperium Romun i wtrąceni do więzienia. Na szczęście z opresji ratuje ich ciągnąca się za nimi reputacja nieustraszonych podróżników  król Kiemarl Ednas prosi ich o przysługę polegającą na zbadaniu krypty, jaka ukazała się mieszkańcom po jednym z trzęsień ziemi. Podczas oględzin awanturnicy budzą Pięć Smoków  potężnych, starożytnych istot, które obdarzają Adola swoją mocą, by zapobiegł zbliżającej się katastrofie. Od tej pory los krainy Altago spoczywa na barkach herosa.
Mechanika

W Ys Seven na platformie PlayStation Portable akcję zaprezentowano w rzucie izometrycznym. Rozgrywka polega przede wszystkim na przemierzaniu zróżnicowanych lokacji, toczeniu pojedynków ze przeciwnikami oraz prowadzeniu rozmów z postaciami neutralnymi, poprzez które przekazywane są kolejne wątki fabuły.

W odróżnieniu od większości klasycznych jRPG-ów, w Ys Seven starcia nie toczą się w trybie turowym, lecz w czasie rzeczywistym. W trakcie zabawy u boku naszego bohatera może podróżować maksymalnie dwójka towarzyszy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Poszczególni wojownicy korzystają z konkretnych rodzajów uzbrojenia  jest to o tyle ważne, że oponenci są podatni na ataki wyprowadzane przy użyciu określonej broni. Przykładowo, o ile miecze kwalifikują się do każdej kategorii, o tyle broń kłująca najlepiej spisze się w starciu z latającymi adwersarzami, natomiast przy pomocy ostrego arsenału poradzimy sobie w walce ze słabszymi oponentami. Właściwy dobór broni skutkuje ulepszeniem określonej zdolności, co przekłada się na zadawane obrażenia. Podczas walk ładujemy również specjalny pasek  po jego napełnieniu możemy wyprowadzić potężny atak; konieczne jest także umiejętne blokowanie ciosów  wybierając odpowiedni moment, gwarantujemy sobie możliwość wyprowadzenia ataku krytycznego.
Kwestie techniczne

Cechą charakterystyczną Ys Seven jest ładna, kolorowa oprawa graficzna. W porównaniu z edycją przeznaczoną na konsolę PlayStation Portable, wersja pecetowa doczekała się szeregu zmian i usprawnień  przede wszystkim odświeżono wizualia (tytuł działa na komputerach w sześćdziesięciu klatkach na sekundę), a także polepszono lokalizację.
Pozostałe

Ys Seven zadebiutowało na komputerach osobistych w 2012 roku, jednak przygotowana wówczas konwersja ukazała się wyłącznie w Chinach  remaster z 2017 roku został przygotowany od nowa.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.
Szczegóły torrenta
Tracker udp://9.rarbg.com:2710/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 24-07-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
_ visit www.PORTALROMS.com for more games _.url 0.05 KB
Ys Seven (USA) (PSN).zip 412.14 MB
2 plików
Brak komentarzy...