Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Yggdra Union: We'll Never Fight Alone [PSP] [USA] [ENG]

Yggdra Union: We'll Never Fight Alone [PSP] [USA] [ENG]
Kategoria: » »
Dodane: 24/07/2017
Rozmiar: 500.59 MB
Uploader: przemashsk (9)
seed(ów): 4
leecher(ów): 1
Pobrane: 7
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Info

Gatunek: RPG, RPG Taktyczny, jRPG

Yggdra Union to kolejna część sagi Dept. Heaven, w której skład wchodziły jeszcze takie tytuły Sting jak Riviera, Knights in the Nightmare i Gungnir. Akcja toczy się w krainie o nazwie Fantasinia, w której zbyt śmiało zaczyna sobie poczynać imperium Bronquian. W następstwie inwazji wytrzebiona zostaje niemal cała rodzina królewska, za wyjątkiem księżniczki Yggdry Yuril Artwaltz. Zostając właściwie z niczym musi ona zawiązać sojusze z innymi władcami i spróbować odbić swoją ojczyznę.

Yggdra Union to w założeniach dość standardowa strategia turowa. Tak jak w wielu innych grach tego typu pojedynki toczą się na polach bitew pokrytych kwadratowymi polami. Cechą unikalną dla produkcji Sting jest system union. Mamy tu do czynienia ze specjalnymi formacjami konstruowanymi, by efektywniej radzić sobie z siłami nieprzyjaciela. Patent pozwala na tworzenie jednostek składających się z kilku podkomendnych (maksymalnie ośmiu), które po sformowaniu zyskują atrybuty decydujące o ich wadach i zaletach (system działa na zasadzie papier-nożyce-kamień). Innym ciekawym rozwiązaniem jest obecność kart wpływających na potencjał bojowy podopiecznych. Losując je w wybranych momentach możemy zwiększyć atrybuty, otrzymać dostęp do specjalnych umiejętności lub wejść w stany zwany Aggression.

Wersje z GBA i PSP różnią nieco paroma szczegółami. Na sprzęcie Sony zmodyfikowano normalny poziom trudności, przez co stał się on łatwiejszy (jest jeszcze Hard gdzie znaleźć możemy rzeczy niedostępne na Normalu). Dorzucono też podwójną ścieżkę dźwiękową.

Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Szczegóły torrenta
Tracker udp://9.rarbg.com:2710/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 24-07-2017
Podziękowali:
1 użytkownik 
[ Pokaż ]
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
_ visit www.PORTALROMS.com for more games _.url 0.05 KB
Yggdra Union (USA) (PSP) (PSN).zip 500.59 MB
2 plików
Brak komentarzy...