Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 [Nintendo DS] Alicja w Krainie Czarów [ENG]

[Nintendo DS] Alicja w Krainie Czarów [ENG]
Kategoria: » »
Dodane: 03/10/2017
Rozmiar: 64.00 MB
Uploader: tomysparow559 (10)
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 5
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Producent: Etranges Libellules
Wydawca: Disney Interactive Studios

Światowa data premiery: 02 marca 2010
Europejska data premiery: 04 marca 2010
Polska data premiery: brak planów wydania

Kategoria: gry akcji / przygodowe / logiczne
Tryb gry: Single Player
Ograniczenia wiekowe: brak

Screeny:

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9167

Opis gry:

Alice in Wonderland to przygodowa gra akcji TPP powstała na kanwie filmu Disneya w reżyserii Tima Burtona. Tytuł pozwala graczom na pokierowanie przygodami Alicji i jej przyjaciół w Krainie Czarów, gdzie musimy rozwiązywać coraz to nowe zagadki i pokonywać starych i nowych wrogów. W czasie naszej podróży towarzyszą nam również inne postacie znane z tego uniwersum, a każda z nich z własnymi umiejętnościami. Gra została stworzona przez francuskie studio, mające w dorobku takie tytuły, jak Asterix at the Olympic Games, czy The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon.

Bohaterka powraca do Krainy Czarów po raz pierwszy od dziesięciu lat. Niestety, przez ten czas zupełnie zapomniała o swoich poprzednich podróżach, przyjaciołach i wrogach. W tytule kierujemy krokami siedemnastoletniej Alicji, jednak w czasie rozgrywki nie jesteśmy sami, mając za towarzyszy bohaterów tego uniwersum. Wirtualna adaptacja nie tylko wymaga pokonywania napotykanych przeszkód i rozwiązywania zagadek, lecz również dokładnego doboru drużyny i korzystania z umiejętności każdej z postaci. Przykładowo, Szalony Kapelusznik widzi miejsca i obiekty niedostrzegalne dla Alicji, a Kot może dematerializować i materializować przedmioty oraz samego siebie. Odpowiednie korzystanie z unikalnych zdolności każdej postaci to sól rozgrywki w Alice in Wonderland. Każdy z naszych pomocników jest przydatny do innego rodzaju misji i zagadek czekających na naszej drodze.

Wersja na Nintendo DS w oryginalny sposób wykorzystuje specyficzne funkcje konsoli. W grze używamy nie tylko dotykowego ekranu, lecz również funkcji internetowych konsoli Nintendo przygotowanych dla wszystkich gier Disneya. Dodatkowo, posiadacze Nintendo DSi za pomocą kamery mogą odkryć dodatkowe zadania i sekrety. Ponadto gra w wersji przenośnej posiada bohaterów i misje nie obecne w wersjach na stacjonarne platformy.

Od wystawiającego:

Seeduje najczęściej w ciągu dnia. Gra jest w 100% sprawna, testowana na AceKard 2i z Akaio 1.7 - jeżeli nie działa na innej karcie lub innym sofcie to napisz proszę o tym w komentarzach.

Szczegóły torrenta
Tracker http://tracker.torrenty.org:6969/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 03-10-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Alice in Wonderland.nds 64.00 MB
1 plik
Brak komentarzy...